Üld- ja Müügitingimused

Veebipoe mda-test.com (edaspidi Veebipood) omanik on Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus AS, registrikood 11673707, tegevusaadress Teaduspargi 13, Tartu 50411, Eesti (edaspidi Teenusepakkuja).  

Müügilepingu kehtivus ja hinnainfo 

Käesolevad Veebipoe müügitingimused reguleerivad Veebipoes ostu teinud isiku (edaspidi Ostja) ja Veebipoe omaniku vahel Veebipoes testide teostamise teenuse (edaspidi Teenus) ostmisel tekkivaid õigussuhteid.

Enne ostu-müügitehingu teostamist kinnitab Ostja, et ta on Müügitingimustega tutvunud, nõustub neid täitma ja järgima ning käsitleb neid Veebipoega sõlmitava tehingu siduvate tingimustena. Müügitingimustega mittenõustuval Ostjal ei ole võimalik sooritada ostu-müügitehingut Veebipoes.

Veebipoes müüdavale Teenusele kehtib Veebipoes Teenuse juures näidatud hind.

Teenuse hind on esitatud eurodes ja sisaldab käibemaksu 20%. Käibemaksumäära muutumisel korrigeeritakse Teenuse hinda käibemaksumäära muutuse võrra.

Teenuse hinnas sisaldub Teenuse osutamiseks vajaliku proovivõtmise komplekti ostjale kättetoimetamise ja proovimaterjali tagastamise tasu, kui Ostja on valinud tarneviisiks pakiautomaadi. 

Ostja kohustub Teenuse eest tasuma vastavalt kehtivale hinnale. Veebipoes on võimalik Teenuse eest tasuda kasutades järgmisi makseviise: krediitkaart (Visa, MasterCard), pangalingid (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop). Isikuandmete vastutav töötleja on Teenusepakkuja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale, kelleks on Maksekeskus AS (www.maksekeskus.ee).

Teave Teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult Teenuse juures. 

Tellimuse vormistamine 

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud Teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv proovivõtmise komplekti kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile Teenuse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Tellimuse täitmine

Tellitud Teenuse proovivõtmise komplekt saadetakse Ostjale pakiautomaati vastavalt Ostja poolt Veebipoes tehtud valikule.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Ostjat teavitatakse proovimaterjali kättesaamisest kinnituse saatmisega Ostja e-posti aadressile. Teenuse teostamiseks kuluv aeg on kirjeldatud Veebipoes Teenuse juures, aega arvestatakse proovimaterjali Teenusepakkuja laborisse jõudmisest.

Teenuse teostamine loetakse lõpetatuks, kui Teenuse tulemus on saadetud Ostja e-posti aadressile.

Taganemisõigus 

Ostjal on õigus Teenuse tellimus tühistada enne proovimaterjali jõudmist Teenusepakkuja laborisse. Sellisel juhul tagastab Teenusepakkuja Ostjale 100% Teenuse maksumusest Ostja poolt märgitud pangakontole 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates tühistamise avalduse jõudmisest Veebipoe e-posti aadressile.

Teenuse tellimuse tühistamiseks saadab Ostja tühistamise avalduse kirjalikult e-posti aadressile [email protected] 

Juhul, kui Ostja tühistab tellimuse ajal, mil proovivõtmise komplektid on Ostjale välja saadetud, tagastab Teenusepakkuja Ostjale 75% Teenuse maksumusest Ostja poolt märgitud pangakontole 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates tühistamise avalduse jõudmisest Veebipoe e-posti aadressile.

Ostjal on õigus loobuda tulemuste teadasaamisest, teatades sellest Teenusepakkujale kirjalikult ([email protected]) enne tulemuste väljastamist. Tulemuste teadasaamisest loobumine ei anna Ostjale õigust nõuda tagasi Teenuse eest tasutud summat.

Vaidluste lahendamine   

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile [email protected].      

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.